ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Novinky
  • Checklist vánoční výzdoby

Checklist vánoční výzdoby

Bez ohledu na venkovní počasí je podzim správnou dobou pro plánování vánoční výdoby. 

Pro tuto sezónu jsme pro vás připravili malý checklist, co všechno správnou vánoční atmosféru vytváří.

Vánoční strom: je základním stavebním prvkem každé výzdoby a rozhodně na něm nesmí chybět hvězda na špičku a světelné řetězy. Máte? Skvělé! Na strom se díváme i ve dne, je proto vhodné ozdobit ho také nesvítivými dekoracemi, jako jsou koule, šišky nebo dárky.

Letos budeme mít v nabídce také matné koule v několika barvách a bílé provedení.

Pro větší parádu doporučujeme i svíticí dekorace jakou jsou oblíbené rampouchy nebo svítící či efektové hvězdičky Stelly.

Ulice: chodíme jimi každý den a při dlouhých zimních večerech jejich svit potěší každého kolemjdoucího. Základem jsou motivy na sloupy veřejného osvětlení. Máte? Výborně! V ulicích vyniknou i převěsy přes celou jejich šířku, případně ozdobené fasády domů.

Radnice: nebo školy, školky, domy pro seniory, zkrátka všechny veřejné budovy si zaslouží trochu parády. Nejsnazší je instalovat kvalitní řetězy nebo rampouchové závěsy, které po skončení sezóny jen vytáhnete ze zásuvky a nemusíte se o ně nijak starat. Máme vyzkoušeno, že odolávat povětrnostním vlivům vydrží řady let. 

Fotopointy: opravdu zajímavé přitáhnou návštěvníky a obyvatele vtáhnou do ulic. Nejen se stromkem, ale i andělem, dárky, svítící kašnou nebo koulí se každý rád vyfotí. 

 

Registrace / přihlášení

Poptávkový formulář

Soubory k nahrání: (max. velikost: 256,00 MB)

Vaše osobní údaje vložené do formuláře budou použity za účelem zaslání odpovědi. Více: Obchodní podmínky
Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.